Kontaktid

MTÜ Scarlet
Aadress: Männi tn 3-7, Rapla 79514
Email: mtu.scarlet@gmail.com

Peakorraldajad
Maris Laev
+372 53 412 564
maris@missraplamaa.ee

Kaisa Kuusemets
+372 53 036 732
kaisa@missraplamaa.ee

Turundus
Evelin Mitt
evelin@missraplamaa.ee

Projektid
Getter Toome
getter@missraplamaa.ee

Lavalise liikumise juhendaja
Kadi Saks
kadi.saks@gmail.com

Talendivooru ja kõnetehnika juhendaja
Piia Põder
piia.poder@raplakultuur.ee

Avatantsu koreograaf
Brita Kikas (JJ Street Tantsukool)
brita@jjstreet.ee

Tehniline lahendus
Eventech

Videograaf / Delfi TV otseülekande teostus
Rockstick Productions
info@rockstick.ee

Kui ei ole kindel, kellele kirjutada, siis võib julgelt meili teele panna info@missraplamaa.ee