Eleen Laasner- Miss Raplamaa 2011 II printsess

Praeguseks ajaks on tore meenutada seda nelja aasta tagust seiklust, loomulikult tuleb meelde ainult positiivne. Oma tee Miss Raplamaa 2011 eelvooru leidsin suhteliselt juhuslikult. Olen läbi elu armastanud suurt tähelepanu ning olnud väga enesekindel. Küsisin mõningatelt sõpradelt nende arvamust enda sobivuse kohta ning läksin eelvooru salaja, ilma vanematele ütlemata. Vanematele otsustasin rääkida ainult headest tulemustest ja nii ka loomulikult juhtus.
Algas mitmepäevane laager ja kõik muud lahedad üritused, kust sain aru, et just selline inimestega kohtumine, suhtlemine, ilusaid kleidid ning suurepärased pildid mulle meeldivadki. Kõikide lahedate sündmuste tipuks sain veel II printsessi tiitli ka, see andis enesekindlust ja teotahet veelgi juurde. Kohe samal aastal kandideerisin “Eesti otsib tippmodelli” I hooaja saatesse ning sain teise vooru ja olin esimese saate ajal päris palju kaadris. Sügisel liitusin Rapla korvpalli tiimi tantsutüdrukutega ja kõik sellised liitumised, kandideerimised olid kohe palju lihtsamad, sest ette oli näidata suur saavutus kevadest. Lisaks osalesin ka mitmel Tiina Jantsoni korraldatud missivõistlusel, kaamera ees olemine, kõrged kontsad või meik mind enam ei hirmutanud.
Kuna ilumaailmas olin end juba mitmel korral näidanud ja kohe ülikooli edasi õppima ei tahtnud minna, siis otsustasin teha midagi kategooriliselt teistsugust. Pärast keskkooli läksin 11 kuuks Kuperjanovi jalaväepataljoni ajateenijaks. Peaaegu aasta kestnud teenistuse lõpetasin uhkelt nooremseersandi auastmega. Möödunud suvel käisin Ameerikas ukselt uksele raamatuid müümas, see andis mulle juurde iseseisvust ja julgust võõras kohas toime tulla. Praeguseks õpin juba teist aastat Tartu Ülikoolis ajakirjandust. Kooli kõrvalt käin lapsi hoidmas ning tegelen veel tantsimise ja õmblemisega.
Kes minust tulevikus täpselt saab, seda ma veel öelda ei oska, kuid tean, et kogemustega noorele ja enesekindlale inimesele on maailm kindlasti valla.

Eleen Laasner
Eleen Laasner