Liis Pärn- Miss Raplamaa 2007

Osalesin Miss Raplamaa üritusel korraldaja kutsel, kes käis koolis tüdrukuid eelvooru valimas ning pakuti ka mulle, et võiksin proovima tulla. Lisaks olin eelnevatel aastatel võistlust vaatamas käinud ning juba sealt tekkis huvi ise osaleda. Miss Raplamaa tiitli võitsin 2007. aastal

Kuna olen tegelenud ning endiselt tegelen tantsimisega, siis enim meeldisid mulle missivõistluse eel tantsutunnid. Mäletan, et meie tantsukavad olid väga huvitavad ning neid oli põnev õppida.

Meie aasta talendivoorus tuli end tutvustada vabalt valitud muinasjutu tegelase kaudu. Mina tõmbasin enda elust paralleele punamütsikesega. Nimelt punamütsikesel oli probleeme kurja hundiga, kuid minul kurja kukega. Alati kui väiksena vanaema juurde sai mindud, pidi olema puuoks kaasas, et kukke ära peletada. Ükskord tuli isegi kuke eest puu otsa joosta.

Lõppvõistlusel oli kõige meeldejäävam võitja väljakuulutamise hetk. Just see, et olin andnud endast maksimumi võistluseks ettevalmistudes ning samuti lõppvõistlusel ning pingutused tasusid end ära. Siit ka minu soovitus osalejatele – ole alati lavale minnes 100% valmistunud.

Kõikidele osalejatele annab konkursil osalemine suure kogemuse – eelkõige lavalise, aga samas ka elulise. Saab teadmisi lavalisest liikumisest, meikimisest ja tegelikult kõigest, mis puudutab naiselikkust ning naiseks olemist.

Ma arvan, et võistlusel osalemine minu elu käiku otseselt ei mõjutanud. Teadsin juba Miss Raplamaal osalemise eel, et piirdun tiitlivõistlusel osalemisega. Kel on teistsugused eemärgid, siis kindlasti Miss Raplamaa tiitli võit erinevaid pakkumisi endaga kaasa toob.