Mirjam Tammepuu – Miss Raplamaa 2009

Missivõistlusele sattusin ma üsnagi juhuslikult. Osaledes hoopis teistlaadi üritusel, kohtusin ma tolleaegsete Miss Raplamaa korraldajatega, kes kutsusid missivõistlusest osavõtma. Sel hetkel ei teadnud ma, mida see võistlus endast kujutab ja mida ees oodata võiks, aga mõtlesin, et miks mitte ja otsustasin proovida.
Kuna mul puudus ettekujutus, milline on see üritus ja milline on üks õige miss, siis ega ma ei osanudki muud teha kui olla lihtsalt nii nagu olen. Sel ajal olid mu igapäevasteks kaaslasteks vanad teksad ja kitarr ning niimoodi ma talendivooru läksingi ning esitasin paar omaloomingulist pala.
Enne lõppvõistlust toimuvatest üritustest oli minu kindel lemmik Pere Pühapäev. Mulle on alati lapsed väga meeldinud ja kui lõppvõistlusel kuulutati mind laste lemmikuks, siis olin väga õnnelik ja tundsin, et olen oma võidu kätte saanud. Seega esikolmiku ettelugemise ajaks olin ma rahulik ja rõõmus ning mõtlesin, et minu jaoks on asi nüüd lõppenud. Kui võitjaks öeldi aga minu nimi, siis olin väga üllatunud, võiks öelda, et isegi ehmunud, sest ma polnud sellise võimalusega eriti arvestanud. Pidin siis ikka mõtlema, kuhu see võitja nüüd astuma ja istuma pidigi, aga läks vist enam-vähem õigesti. Kokkuvõttes arvan ma, et polegi nii tähtis, kes selle krooni lõpuks pähe sai. Palju tähtsam on see kui sisuka, huvitava ja hästi tehtud üritusega on tegu. Kõik tüdrukud saavad Miss Raplamaalt suurepärase kogemuse ja kaotajaid sellel võistlusel ei ole.