Eneli Kärner

Eneli Kärner

Missikandidaat number 4

Eneli Kärner

Raplamaa, Rapla

17-aastane

Rapla Ühisgümnaasium

 

Millised on sinu hobid ja kaua oled nendega tegelenud? 

Ma olen üle kahe aasta tegelenud aktiivsemalt tervisespordiga. Enim meeldib mulle treenida erinevaid lihasgruppe ning kevadel/suvel käin meeleldi ka jooksmas. Südamelähedane on mulle ka muusika. Käisin mõned aastad tagasi laulukooris, kuid see jäi kahjuks pooleli, kuna aega jäi väheks ning pidasin kooli olulisemaks.

 

Millised on sinu plaanid tulevikuks? (õppimine, enesetäiendamine, koduloomine)

Pärast keskkooli tahan ma minna välismaale sisekujundust õppima ning tulevikus rajada samal alal ka oma ettevõte. Samuti, meeldiks mulle teadmisi omandada ka grimeerija erialal. Mõned aastad plaanin veeta välismaal, kuid siis kindlasti jälle kodumaale naasta.

Minu suureks unistuseks on palju reisida. Ma tahaksin kord reisile minna ilma mingi sihi või plaanita, lihtsalt rännata ja vaadata, mis seiklusi elu ette toob. Kui see kunagi õnnestubki, siis kirjutan oma seiklustest kindlasti ka raamatu.

Ideaalis elan ma tulevikus kahekorruselises linnaäärses majas koos oma abikaasa ja kolme lapsega. Mu majal peab olema ka suur aed, kus suvel perega mõnusalt grillida saaks ning, et lastel oleks koht, kus joosta ja mängida. Kindlasti on mul kunagi vähemalt kaks kassi.

 

Kumba kasuks otsustad, kas ülikooli või kutsehariduse? Miks?

Mina otsustan kutsehariduse kasuks, sest leian, et kutsekoolides on minu jaoks palju rohkem võimalusi õppida seda, mis mind huvitab. Kui aga peaksin leidma sobiva eriala mõnes ülikoolis, siis olen kindlasti avatud ka seal õppima.