Meeri Vainola

Meeri Vainola

Missikandidaat number 6

Meeri Vainola

Tallinn, pärit Märjamaa vallast

17-aastane

Gustav Adolfi Gümnaasium

 

Millised on sinu hobid ja kaua oled nendega tegelenud?

Minu põhilisteks hobideks on tantsimine, klaveri mängimine ja maalimine. Tantsimisega alustasin lasteaias, kus meile rahvatantsu õpetati. Rahvatantsuga jätkasin ka kooli minnes ning tegelesin sellega põhikooli lõpuni. Alates 8.klassist käin Free Flow Stuudios ning tantsin erinevaid stiile contemporaryst jazzfunk’ini.

Kuna minu ema on Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolis õpetaja, siis veetsin juba väga väiksena seal aega ja sealt minu muusika ja kunsti pisik alguse saigi. Klaverit olen nüüdseks mänginud juba peaaegu 12 aastat. Lisapillidena sai muusikakoolis õpitud ka kitarri ja kannelt, kuid need oskused on natukene rooste läinud.

 

Millised on sinu plaanid tulevikuks? 

Kindlaid plaane veel tuleviku suhtes ei ole, kuid hetkel tundub minu jaoks huvitavana neuropsühholoogia. Suuremas pildis tahaksin lõpetada ülikooli, palju reisida, leida töö, mida armastan, elada mõnda aega välismaal (näiteks Erasmus projektiga), elada oma majas kusagil linna lähedal, kuid mitte päris kesklinnas, luua pere ja koos nendega tunda rõõmu lihtsatest asjadest ja tantsida läbi elu.

 

Kumba kasuks otsustad, kas ülikooli või kutsehariduse? Miks?

Ülikooli, kuna erialasid, mis mind huvitavad, ei õpetata kutsekoolides.