Nele Randpere

Nele Randpere

Missikandidaat number 8

Nele Randpere

Raplamaa, Rapla

20-aastane

Tallinna Ülikool, eripedagoogika eriala

 

Millised on sinu hobid ja kaua oled nendega tegelenud?

Minu ainsateks hobideks on terve elu vältel olnud tantsimine/iluvõimlemine. Olen tegelenud tantsimisega/iluvõimlemisega kokku 14 aastat.

 

Millised on sinu plaanid tulevikuks? 

Soovin tulevikus olla tänuväärne eripedagoog. Aidata inimesi, kes seda vajavad, eelkõige tegeleda lastega. Lisaks eripedagoogi ametile, unistan terapeudi kutsest. Olen suuresti huvitatud ka tervislikust eluviisist, hetkel just toitumisest. Selles vallas tunnen soovi ja huvi end täiendada ning rohkem teadmisi omandada. Mind kõnetab väga ka naiseks ning emaks olemise kunst. Leian, et selles osas on igal neiul äärmiselt vajalik end harida, õppida end väärtustama ja naiselik olema. Selle juurde kuulub kindlasti ka koduloomine. Olen tulevikus naine, kelle kodus on hea ja hubane. Valitseb kord, kuid mitte karm pedantsus. Perel on alati kõhud täis ning tahtmine kodus olla. Meil on koos hea ning ma suudan end jagada, olla olemas terve oma pere jaoks, seejuures unustamata iseennast.

 

Kumba kasuks otsustad, kas ülikooli või kutsehariduse? Miks? 

Mina olen otsustanud ülikooli hariduse kasuks. Seda eelkõige selle tõttu, et kutsekoolis pole võimalik eripedagoogiks õppida. Usun, et haridus on haridus ning tegutseda tuleb oma südame järgi. Valima peab eriala, mis meeldib ning kõnetab, astuda tuleb kooli, kus on tahetud eriala võimalik õppida. Nii lihtne see ongi.