MissRaplamaa

Meist

Taagi korraldab sel aastal Miss Raplamaad kolmandat korda.  Abilisi on mitmeid, siis peakorraldaja tiitlit kannab Taagi sel aastal üksinda ja teised korraldustiimi inimesed noogutavad sellele ka agaralt kaasa, et peakorraldaja tiitel on uhkusega ära teenitud. 
Taagi on 34 aastane, igapäevaselt muidu päikeseelektri projektijuht Enefit Connectis aga hetkel Miilaga lapsehoolduspuhkusel.
Kuna tavainimese kombel puhata pole Taagile omane, siis järgnevad kuud pühendab ta end Miilale, juba peaagu täiskasvanud pojale Rico Robinile ja elukaaslasele Taavile. 
Lõõgastub Taagi joostes või saalihokit mängides, nii et kui see pole multitalendist supernaine, siis meie ei tea, kes seda on
Peakorraldajana on Taagi konkreetne, sihikindel, täiuslikkust taga ajav ja väga kaasatud. Ta räägib julgelt kaasa, avaldab arvamust ja tahab teada MIKS miski on nii nagu keegi ütleb, et olema peab. Selle kõige juures on Taagi toetav, naljakas ja muretsev. Taagi pöörab palju tähelepanu sellele, et peale misside heaolu, oleksid hoitud ka teised tema meeskonnast ja keegi ei tunneks end ebamugavalt. 

Kristi, kes on erinevatel põhjustel Miss Raplamaaga seotud juba nii ammusest ajast, et järg hakkab sassi minema. Miss Raplamaa korraldustiimiga on ta aga kambas juba kolmandat aastat ja roll on tal suur! Just suuresti tänu Kristile saab Taagi saalis üritust jälgida, sest teab, et lava taga on kõik kontrolli all ja tüdrukud saavad Kristi poolt õigel ajal lavale saadetud.
Kristi on 34 aastane, kahe poja ema, abikaasa, kogemusnõustaja, baari omanik ja aktiivne vaimse tervise edendaja. Tal on Instagramis suur jälgijaskond, kellega ta jagab eelkõige avatult ja ausalt oma eluga seonduvat ja pöörab olulist tähelepanu vaimsele tervisele. Üle kõige armastab Kristi lugeda ja vahel tundub, et kõik maailmaraamatud on tal juba loetud.
Kristil on Taagi kõrval meeskonnas väga oluline koht. Ta on toetav ja motiveeriv, aitab leida lahendusi, kuulab ja avaldab arvamust ja tuletab meelde, et vahepeal tulebki lasta asjadel minna ja enda vastu liiga karm olla ei tasu. Ta teab täpselt, millal olla veidi leebem ja millal on vaja olla konkreetne, et asjad saaks toimima. Oleme tänulikud, et meil on selline väärtuslik meeskonnaliiga nagu on Kristi!

Kertu, kes on nüüd juba 11 aastat tagasi ka ise Miss Raplamaa konkurssist osa võtnud. Kertu pärjati küll Miss Raplamaa tiitliga aga eelkõige hindab ta teekonnal saadud kogemust ja mäletab veel täna värvikalt, kuivõrd see kogemus teda täiendas. Kertu on öelnud, et hindab aastatetagust võimalust tänagi väga. Kuna temas on suur soov seda emotsiooni ka tänavustele tüdrukutele edasi kanda, siis oma nõu ja jõuga panustab ta sellesse, et nende mälestused sellest teekonnast saaksid olema unustamatud ja soojad.
Kertu on 30 aastane, tema igapäeva elu kirgastamise eest vastutavad 4-aastane poeg Artur ja partner August. Ametilt on Kertu ilutegija, lisaks sellele töötab ta igapäevaselt projekteerimisettevõttes projektijuhina.
Kertu on meeskonnas kõige kriitilisema pilguga ja seda mitte üldse negatiivses mõttes. Ta ei tee allahindlust üheski enda vastutusalas ja see paneb ka teised tema kõrval tegutsema maksimumiga. Tal on kindel arvamus ja nägemus ja ta siiralt hoolib lõpptulemusest ja tüdrukute heaolust.

Anette ja Geili, kes mõlemad on ka vastavalt aastatel 2019 ja 2020 pärjatud Miss Raplamaa tiitliga. Geili on Miss Raplamaa ajaloos ainuke miss, kes on saanud tiitlit nii mitu aastat kanda.
Anettel on sel aastal rolle kaks. Nimelt on tema vastutada, et tüdrukud laval sirgete selgadega kõnniksid ning koos Geiliga on nad loonud ka selle aasta avatantsu. Trennisaalis on üks neist veidi leebem ja teine mitte nii väga aga järelandmisi kumbki ei tee ja nõudlikkus on nendel kindlasti aukohal. Kõnnil ja avatantsul on Miss Raplamaa finaalüritusel väga oluline roll ja me teame, et saame Geilit&Anettet nendes ülesannetes täielikult usaldada.
Geili on 22 aastane ja oma igapäeva elus õpib ta Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi eriala teisel kursusel ning lisaks töötab kooli kõrvalt liikumistreenerina. Vaba aega meeldib veeta sportides või pere ja sõpradega koosviibides. Geili on tantsusaalis konkreetne ja terava silmaga, talle meeldib kui trennis pingutatakse ja kaasa mõeldakse.
Anette on 21 aastane Rapla juurtega. Eraelus on Anette lõpetanud mootorsõidukijuhi õpetaja baaskoolituse ning turundusspetsialisti eriala. Vabal ajal tegeleb Anette treenimisega jõusaalis. Anette on aus, konkreetne ja alati abivalmis.

Rutat, kes pärjati aastal 2020 I printsessi tiitliga. Ruta liitumine oli juba tema osalemisaastal ette teada. Seda nii seetõttu, et ürituste korraldamine on tal väga südamelähedane aga eelkõige just seepärast, et Ruta on tõeline Raplakas ja tema süda kuulub siia. Missioonitunne on tal suur ja Ruta on öelnud, et tahab tuua Rapla maakonna esile läbi meie andekate ja imeilusate noorte ning Miss Raplamaa annab selleks ideaalse võimaluse.
Olles ise missikarusselli läbinud, tahab Ruta olla ka tüdrukutele toeks, eriti just rasketel hetkedel, sest teab täpselt millal need hetked tekivad ja millal on vaja kôige rohkem tuge.
Ruta on 21 aastane. Hetkel on ta omandamas teadmisi turundusvaldkonnas ning töötab ettevôttes veebiagentuur vDisain. Vabal ajal naudib ta väga looduses jalutamist ning sôpradega olemist. Palju teeb ta ka promootortööd ning kui aega üle jääb siis on ta ka tuttavate sotssiaalmeedia haldur.
Ruta on Miss Raplamaa veebivõlur ja energiat on tal vist küll rohkem, kui kogu ülejäänud meeskonnal kokku. Lisaks on ta suhtumisega “teeme ära” ja alati üdini positiivne. Mis nii viga ühes tiimis koos tööd teha!

Scroll to Top